logo

Wystawa malarstwa artystycznego Wiesława Sipty

Zapraszamy serdecznie na wyjątkową wystawę malarstwa artystycznego Wiesława Sipty, mieszkańca Osmolic Pierwszych, który od lat zajmuje się rzeźbą, malarstwem oraz architekturą ogrodową.
Pan Wiesław mówi o sobie tak:
„Zamiłowanie do malarstwa towarzyszyło mi od dzieciństwa. W szkole podstawowej wziąłem udział we wszystkich konkursach plastycznych i robiłem dekoracje na uroczystości. Nauczyciele zwalniali mnie z lekcji, abym mógł malować obrazy, które tworzyły szkolne dekoracje. Dziś sam już nie wiem ile namalowałem obrazów, większość z nich zdobi mój dom, chętnie też obdarowuję znajomych. Z tego co się orientuję, moje prace są prawie w każdym zakątku Polski. Lubię tworzyć w domowym zaciszu, rzadko wyruszam w plener. To jest moje hobby, lubię malować. Zazwyczaj maluję z pamięci, są jednak osoby, które proszą mnie, abym przerysował coś ze zdjęcia.”
To niezwykłe wydarzenie stanowi okazję do zanurzenia się w świat barw, form i emocji, jakie przenosi na płótno Wiesław Sipta. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki na tę wyjątkową wystawę, która nie tylko zachwyci zmysły, ale także inspiruje do odkrywania piękna w codzienności.
Wyjątkowa wystawa oraz spotkanie z autorem już w najbliższy czwartek, 22 lutego, o godzinie 17:00!

Comments are closed.

Skip to content