Chcesz szlifować swoje umiejętności albo odkryć swój talent? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Oferta pełna magicznych zajęć czeka właśnie na Ciebie!

Pracownia Krawiecka
Pracownia Krawiecka
Piątek 17:00 - 20:00
instruktor: Aneta Łabiga
Zapisy trwają!
15 zł/zajęcia
Akrobatyka
Akrobatyka
Zajęcia Bezpłatne
Czwartek 16:00-17:00 9-14 lat
Czwartek 17:00-18:00 4-8 lat
Instruktor:
Zajęcia kuglarskie
Zajęcia kuglarskie
Zajęcia Bezpłatne
Środa 16:00 - 17:00
Marcin Borkowski
ZUMBA
ZUMBA
Zajęcia Płatne
Wtorek 19:30 - 20:30
Czwartek 19:30 - 20:30
Instruktor: Katarzyna Kotańska
10/15 zł/zajęcia
Szkoła Języków Obcych „EXERT”
Szkoła Języków Obcych „EXERT”
Zajęcia Płatne
Poniedziałek 15:00 - 20:00
Wtorek 15:00 - 20:00
Czwartek 15:00 - 20:00
Piątek 15:00 - 20:00
Godziny zajęć dostosowywane są indywidualnie do każdego uczestnika
Instruktor: Paweł Ciemięga
795-255-349
Nauka gry na gitarze
Nauka gry na gitarze
Zajęcia Płatne
Środa
Godziny zajęć dostosowywane są przez Instruktora
Instruktor: Michał Lewartowicz
60/70 zł/miesiąc
Karate
Karate
Zajęcia Płatne
Piątek 17:00 - 18:00 grupa początkująca I
Piątek 18:00 - 19:00 grupa początkująca II
Piątek 19:00 - 20:00 Klub KKT Chidori
Paweł Pielecki
Zajęcia teatralne
Zajęcia teatralne
Zajęcia Bezpłatne
Poniedziałek 16:30 - 17:30 Teatr Kaprysek II
Wtorek 17:00 - 18:00 Teatr Kaprysek
Czwartek 17:00 - 18:00 Teatr Kaprysek
Piątek 16:30 - 17:30 Teatr Kaprysek II
Piątek 19:00 Teatr dla Dorosłych - Rozkapryszeni
Instruktor Barbara Gąbka
Zajęcia taneczne
Zajęcia taneczne
Zajęcia Bezpłatne
Poniedziałek, Środa
15:30-16:15 Dzieci 5-8 lat
16:15-17:00 Dzieci 9-12 lat
Instruktor: Magdalena Łyczak
Studio piosenki
Studio piosenki
Zajęcia Bezpłatne
Godziny zajęć dostosowywane są indywidualnie do każdego uczestnika
Poniedziałek
Środa
Aleksandra Dąbrowska
Czwartek
Reprezentacyjny Zespół Wokalny "Cantar"
Aleksandra Rudzińska-Jemielniak
Pracownia plastyczna
Pracownia plastyczna
Zajęcia Bezpłatne
Wtorek
15:00 Dzieci 3-5 lat
15:30 Dzieci 6-9 lat
16:15 Dzieci 10-13 lat
Piątek
15:00 Dzieci 3-5 lat
15:30 Dzieci 6-9 lat
16:15 Dzieci 10-13 lat
Instruktor Szczepan Kasiura
Pracownia Ceramiki
Pracownia Ceramiki
Zajęcia Bezpłatne
Środa 16:00-16:45 grupa młodsza
Środa 16:00-16:45 grupa młodsza
Instruktor Szczepan Kasiura
Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Zajęcia Bezpłatne
Piątek 19:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 12:00
Instruktor: Marek Ziarkowski