logo

“Subuj naszą rzeczywistość”, czyli zapisy na Lato w Teatrze czas start!

W ubiegłym roku jako trzykrotni realizatorzy programu Lato w Teatrze żegnaliśmy się z Wami wszystkimi.
To co udało nam się wspólnie wypracować wpisało się w kulturalny kalendarz gminy Strzyżewice i wykreowało wśród sympatyków działań młodzieżowych markę.

Dlatego stwierdziliśmy, że będziemy zabiegać o udział w programie wszelkimi możliwymi drogami, tak by cieszyć się ponownie z przygód jakie niosą za sobą wakacyjne wariacje.

W porozumieniu z Gminną Biblioteką Publiczną im. Ewy Kołaczkowskiej w Strzyżewicach udało nam się otrzymać dofinansowanie na projekt pn. „Subuj naszą rzeczywistość. Bohaterski kanał lwt”.

MŁODZIEŻY!
Już teraz zapraszamy Was do udziału w warsztatach w ramach projektu z finałowym spektaklem, które odbędą się w dniach 28 czerwca – 11 lipca 2021.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak zbudowany jest bohater?

Kim obecnie jest bohater? A kim był w dawnych czasach dla Waszych rodziców czy dziadków? A może bohaterem , który budzi autorytet jest ktoś kto przemawia do Was z kanałów internetowych?

Dzisiaj Internet kształtuje gust, wiedzę i styl życia młodych osób. Youtuber doradzi jak żyć, jak być sławnym, jak dobrze wyglądać, jak sobie radzić z emocjami, jakich kosmetyków używać, co jeść. Będziemy wspólnie dążyć do realizacji finałowego spektaklu, tak by zmierzyć się z tematem postrzegania bohaterów i kierunków czerpania inspiracji w obecnym świecie.

To jest nasz temat jaki w tym roku bierzemy na tapet, więc Subuj z nami tę rzeczywistość!

W ramach półkolonii zapewniamy:

  •  6h warsztatów dziennie (teatralne, muzyczne, scenograficzno-plastyczne)
  • wyżywienie w postaci obiadu
  • wspaniałą atmosferę, którą obserwuje cała Polska
  • włączenie się w spektakularne widowisko transmitowane na kanałach społecznościowych

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną przewidujemy selekcję zgłoszeń ze względu na ograniczoną ilość osób, zaś warsztaty odbędą się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informujemy, że udział w warsztatach przeznaczony jest dla uczestników w wieku 13-19 lat.

Przed rozpoczęciem półkolonii należy wypełnić deklarację oraz kartę kwalifikującą uczestnika półkolonii, która będzie dostępna w załączniku.

My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Zapiszcie się już dziś! Termin wysyłania formularzy: 13 czerwca 2021 r.

KLIKNIJ ABY SIĘ ZAPISAĆ!

Comments are closed.

Skip to content