logo

Plast start! Przygotujmy wystawę!

Pomimo panującej pandemii i ciężkiej sytuacji w jakiej funkcjonujemy już od roku pragniemy z całego serca wrócić do czasów, kiedy mogliśmy udostępniać przestrzenie i wiedzę instruktorów dla młodych adeptów sztuki.

 

Wiemy, że nie jest łatwo, ale zapewne większość z nas ma dość ciągłego przesiadywania w domu, przed ekranami komputerów.
Co prawda czas przerwy pozwolił nam dokonać zmian w placówce, których nie moglibyśmy przeprowadzić bez jej zamknięcia. To jedyny plus pandemii. Minusów jest więcej niestety.
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi, odświeżeniem wyglądu pracowni oraz budynku Centrum pomyśleliśmy, że warto zaprosić Uczestników zajęć plastycznych do tego by mogli nam przygotować się na ponowne otwarcie dla wszystkich!
Z tego właśnie powodu chcielibyśmy zaprosić Państwa pociechy do pracowni plastycznej, na zajęcia podczas których wspólnie z instruktorem będą przygotowywały wystawę plastyczną. Wystawę, która rozświetli korytarze naszej placówki!
Jeśli byliby Państwo zainteresowani takim pomysłem i chcieli przyprowadzić dzieci na zajęcia, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z instruktorem – panem Szczepanem – pod numerem telefonu 81 56 28 074 we wtorki, środy i piątki.
Ze swojej strony gwarantujemy pracę z zachowaniem reżimu sanitarnego, dobrą zabawę oraz zajęcia w maksymalnie 5 osobowych grupach. Dlatego właśnie, aby dochować wszelkich formalności nad zapisami czuwa sam pan Szczepan! A zapisy ruszają już dziś! Także plast start!
Niezmiernie cieszymy się, że będziemy mogli znów Was zobaczyć!

Comments are closed.

Skip to content