logo

Gen Wolności #2 – powracamy szerzyć dumę narodową!

Po niezwykle poruszającym przyjęciu pierwszej edycji koncertu, pragniemy ponownie spotkać się z Państwem, aby kontynuować ważną rozmowę na temat historii Polski oraz wolności kraju i jednostki. Dlatego też mamy zaszczyt serdecznie zaprosić na drugą edycję koncertu międzypokoleniowego “Gen Wolności. Niepodległość jest w Nas!”.
Państwa zaangażowanie i oddanie było inspirujące, zatem z radością kontynuujemy misję głoszenia tego ważnego tematu, w którym wspólnie wyrażamy sprzeciw wobec zła i oddajemy hołd wolności.
Pragniemy ponownie spotkać się jako społeczność, by podziwiać muzykę, ale także aby refleksyjnie spojrzeć na przeszłość i wyrazić nadzieję na przyszłość. Nasza siła tkwi w solidarności i wspólnym działaniu, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości, do wzięcia udziału w tej wyjątkowej celebracji.
Aby umożliwić przeżywanie tych wyjątkowych chwil na nowo, cały zespół „Gen Wolności” stanął na wysokości zadania i pozyskał sponsorów na nadchodzące wydarzenie! Dzięki hojności oraz nieocenionemu wsparciu lokalnych firm, koncert ma szansę odbyć się ponownie.
Co więcej, z radością ogłaszamy, że możemy umożliwić Wam wszystkim wejście za darmo!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim firmom, które zdecydowały się nas wesprzeć. Dzięki Wam nasze marzenie staje się rzeczywistością!
Oto lista naszych wspaniałych sponsorów:
EDBAK – ambasador wydarzenia
• Art-Bud Sp. J. Skład Materiałów Drzewnych i Budowlanych
Składamy także serdeczne podziękowania dla RPD Monika Horna-Cieślak, za objęcie naszego wydarzenia patronatem honorowym! Z dumą będziemy głosić ponownie czym jest dla nas wolność, niepodległość oraz godność narodowa.
Czekamy na Państwa obecność w dniu 16 marca o godzinie 17:00 w CKiP w Piotrowicach.
To będzie niezapomniana noc pełna muzyki, emocji, refleksji, historii oraz szalenie ważnych tematów, które definiują nas wszystkich jako Polaków!
Do zobaczenia już niebawem!

Comments are closed.

Skip to content