logo

Ferie z CKiP 2023 – harmonogram i zapisy

Święta minęły, więc pora na ferie! Przedstawiamy rozkład jazdy na całe dwa tygodnie! Zapisy startują już dziś! Zapoznajcie się z ofertą i zapisujcie!

Garść informacji na początek:

 1. Większość tegorocznych propozycji, to propozycje bezpłatne – poza warsztatami z programowania oraz wyjazdami w drugim tygodniu.
 2. Na niektóre propozycje warsztatowe obowiązuje limit miejsc, a także limit wiekowy.
 3. Zapisy przyjmujemy do 13 stycznia 2023 r.
  1. W przypadku form bezpłatnych telefonicznie: 81 5628074
  2. W przypadku form płatnych przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/JUKW3MurtAGGCaFF8

 

A teraz kilka ciekawych propozycji, które dla Was przygotowaliśmy!

 • KOMIKS – to nie tylko prosta nie wymagająca rozrywka, to dziedzina sztuki. Na polskim rynku wydawniczym pojawia się coraz więcej “ambitnych” komiksów, co powoduje iż coraz większa grupa młodych osób zaczyna się interesować tym środkiem wyrazu artystycznego, nie tylko jako odbiorcy, wiele osób pragnie spróbować własnych sił jako twórcy. Młodzi twórcy zazwyczaj nie mają kontaktu z nikim, kto mógłby udzielić im technicznej korekty, naprowadzić na nowe rozwiązania, pokazać prace bardziej doświadczonych rysowników. Ci bardziej zdeterminowani szukają informacji “na ślepo” na własną rękę, wielu, mimo iż zdolni, porzuca dalsze doskonalenie swoich umiejętności nie znajdując wsparcia dla realizacji swojej pasji. Znikoma ilość publikacji naukowych na temat komiksu na rynku, powoduje, że ludziom interesującym się tą dziedziną sztuki szalenie trudno dotrzeć jest do pożądanych informacji. Dlatego podejmujemy próbę przełamania stanu marazmu, chcemy pokazać że komiks to nie tylko albumy z zagranicy czy uznani polscy twórcy , ale przede wszystkim żywa i powszechna sztuka, dostępna nie tylko dla wyrobionego dojrzałego odbiorcy twórcy ale także a może przede wszystkim dla tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze świadomym odbiorem i tworzeniem sztuki.
 • WARSZTATY ILUZJI – ile razy zastanawialiście się podczas magicznych pokazów, jak wykonuje się daną sztuczkę lub co to za magia? W trakcie warsztatów uchylam krok po kroku rąbka tajemnicy, związanej z profesją iluzjonisty. Podczas spotkań uczestnik poznaje historię iluzji, zaznajamia się z rekwizytami, uczy się poszczególnych sztuczek, rutyn i trików magicznych.
 • PROGRAMOWANIE – dwie opcje do wyboru przez grupę! Koszt: 80 zł/4 spotkania
  • Tworzenie modyfikacji do Minecraft (8+ lat). Przez 4 dni Twoje dziecko będzie pracowało jak prawdziwy deweloper przy tworzeniu gry. Naszym celem będzie dodanie nowego BOSSA do Minecraft. Aby to osiągnąć będziemy budować modele 3D, nauczymy się animacji i tworzenia tekstur. Na koniec zaprogramujemy sztuczną inteligencję postaci!
  • Tworzenie gier w Roblox (8+ lat). W trakcie kursu tworzenia gier w ROBLOX Studio uczestnicy przejdą cały proces powstawania gry. Od projektowania, przez kodowanie, tworzenie grafiki i muzyki, po testy i promocję. Przy okazji nauczą się jakich sztuczek używają twórcy gier aby przykuć ich do ekranów na długie godziny. W efekcie powstanie gra którą będą musieli wypromować.

To tylko kilka propozycji spośród całego zestawu niepowtarzalnych atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy! Zobaczcie tylko na harmonogram!

Wycieczki, warsztaty rękodzieła, malarstwo, zajęcia kulinarne oraz ZABAWA KARNAWAŁOWA na zakończenie!

Zapisujcie się już dziś!

 

Comments are closed.

Skip to content