+48 81 562-80-74
Cze 14, 2018 Aktualności

Jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna, a przede wszystkim magiczna – taka jest Piotrowicka NOC Świętojańska!❤ Pokazy, koncerty, obrzędy, mnóstwo atrakcji dla każdego, kto tej jednej, wyjątkowej nocy zjawi się w piotrowickim parku.

Wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu kulturalnym Lubleszczyzny! NOC, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością! Impreza łącząca i integrująca wszystkich, zarówno mieszkańców jak i przybyłych gości, a tych zawsze jest sporo. Przyciągani magicznym klimatem, muzyką, widząc tłumy spacerujących i śmiejących się osób zatrzymują się w trakcie swoich podróży i przyłączają się zachwyceni do wspólnej zabawy.

Tej nocy nie brakuje kolorów, światła, ognia, atrakcji, wspaniałych koncertów i potańcówki do białego rana! Jest to impreza jakiej nie ma nigdzie! Jedyna w swoim rodzaju, której nikt nie potrafi się oprzeć, i z której nikt nie wychodzi w trakcie!

W tym roku, podobnie jak w ostatnich edycjach, przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek ❤ część powolutku będziemy zdradzać, część zostanie tajemnicą do samego końca 😎

I na koniec pamiętajcie:
MAGIA JEST WSZĘDZIE!

%d bloggers like this: