logo

Zapisy na zajęcia w świetlicy wiejskiej w Osmolicach Pierwszych.

Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach zaprasza do współtworzenia nowej przestrzeni kulturalnej w Gminie Strzyżewice. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma swoje miejsce, z którym się identyfikuje. A jeśli ma tych miejsc kilka, to świadczy o chęci doświadczania i możliwości uczenia się przez całe życie.

Jednym z miejsc, które mamy nadzieje wzbudzi zainteresowanie i będzie dobrym lokum do kreowania aktywności społecznej jest nowo powstała świetlica w Osmolicach Pierwszych.

Warto by było, żeby miejsce tętniło życiem i dlatego proponujemy Wam kilka działań, które mamy nadzieję, że wejdą w tryb funkcjonowania świetlicy. Ale żeby tak się stało, potrzebujemy do tego Was!

Przed Wami oferta, która powstała w ramach projektu: Adaptacja budynku na potrzeby świetlicy wiejskiej w Osmolicach Pierwszych. Zainteresowanie zajęciami pozwoli nam stworzyć stały harmonogram zajęć, stąd też czy dane zajęcia będą się odbywały zależy od Was.

Informujemy, że niektóre zajęcia będą odbywać się za odpłatnością związaną z materiałami lub wynagrodzeniem instruktora z zewnątrz.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów.

Program może ulec zmianie.
Dokładny harmonogram ukaże się po zgłoszeniu się chętnych na dane zajęcia.
Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Na zajęciach obowiązują procedury zachowania reżimu sanitarnego!!!
Prosimy o przyniesienie na zajęcia wypełnione załączniki: Procedury i oświadczenia COVID-19

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Comments are closed.

Skip to content