logo

Zapisy na nowy sezon artystyczny – czas, start!

Jeszcze wczoraj był czerwiec, a dzisiaj prezentujemy Wam ofertę artystyczną na nowy sezon! Stęskniliście się za kreatywnymi działaniami i szlifowaniem swoich największych talentów? Bo my bardzo!

Dlatego oddajemy w Wasze ręce formularz zgłoszeniowy! Wybierajcie, wypełniajcie, wysyłajcie!
Lecz najpierw kilka słów wstępu. Ostatnie trzy sezony, to trzy zaskakujące ogólnoświatowe rzeczywistości, z którymi przyszło nam się mierzyć. Co roku coś nowego nas zaskakiwało. Nie inaczej jest i tym razem.
Pragniemy, by nasza oferta kulturalna była ciągle poszerzana, tak by trafić do jak największego grona odbiorców. Wykorzystujemy innowacyjne metody edukacji kulturalnej, dbamy o materiały i jakość prac oraz efekty naszych bajecznych przedsięwzięć.
Dlatego od tego sezonu artystycznego wprowadzamy opłaty za zajęcia stałe.
Symboliczne, ale pozwolą nam o zadbanie o jakość. Przez ostatnie lata unikaliśmy tego i byliśmy jedną z niewielu placówek w regionie, w której ofercie znajdowały się zajęcia bezpłatne.

Przy każdych zajęciach wypisaliśmy koszty, które wiążą się od lat z uczestnictwem w danych warsztatach i zajęciach.

Dodatkowo opłata pozwoli na wprowadzanie coraz to nowszych zajęć do oferty! Także warto!

Cieszymy się z tego, że każda grupa wiekowa odnajduje w naszych progach coś dla siebie i z wielką chęcią włącza się w działania, a także ożywia placówkę swoją osobą! Nie chcemy tego zmieniać! Chcemy jeszcze więcej robić dla Was i z Wami! Dlatego liczmy na zrozumienie i wspólne spotkania przez najbliższe miesiące.
Opłata będzie symboliczna i wyniesie 100 zł za osobę za jeden semestr zajęć.*
Płatne z góry – do końca października, a potem do końca lutego w Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach.

* Zajęcia, które do tej pory były płatne nadal pozostają i kwota 100 zł ich nie obejmuje. Jeśli uczestnik korzysta tylko z oferty płatnych zajęć, nie jest zobowiązany do uiszczenia opłaty semestralnej. Jeśli natomiast chciałby korzystać z oferty płatnej dodatkowo oraz płatnej 100 zł, wtedy zobowiązany jest do uiszczenia wszystkich płatności. W ramach opłaty semestralnej w przypadku rodzeństwa obowiązuje rabat 20%.

INFORMACJE DODATKOWE
  1. W Centrum Kultury i Promocji obowiązuje regulamin uczestnictwa w zajęciach i dostosowanie się pod wytyczne obowiązujące w placówce dostępne na naszej stronie internetowej
  2. Pełny harmonogram oraz regulamin pojawi się po zakończeniu zapisów się na poszczególne zajęcia.
  3. Na wszystkie zajęcia obowiązują limity miejsc! A w przypadku zajęć wokalnych rozmowy n.t preferencji czasowych oraz, w przypadku początkujących – przesłuchań.
  4. W przypadku małej liczby uczestników zastrzegamy o możliwości usunięcia danych zajęć z oferty.

FORMULARZ ZAPISÓW!

 

Comments are closed.

Skip to content