logo

ZACZYNAMY!

Nowy sezon, nowe możliwości robienia zwykłych rzeczy w niezwykły sposób, nowi instruktorzy, nowe pomysły na zajęcia, a przede wszystkim nowa dziesięciomiesięczna przygoda! Startujemy już 1 października!

W tym sezonie mamy dla Was kilka nowości i niespodzianek! Pierwszą i najważniejszą z nich są zajęcia pod przewrotną nazwą “Baby Blues”. Będą to zajęcia dla mam oraz ich małych pociech w wieku niemowlęcym. Warsztaty senosplastyczne, chustonoszenia czy też muzyczno-ruchowe z elementami języka angelskiego, to tylko nieliczne z planowanych zajęć w ramach “Baby Blues”

Kolejną nowością są zajęcia robotyki, podczas których młodzi inżynierowie poznają zasady projektowania, budowania oraz programowania robotów. Od tego sezonu stworzymy również dziecięcy zespół wokalny, który świetnie uzupełni indywidualne zajęcia wokalne i pozwoli uczestnikom poznać zasady oraz sprawdzić się w pracy nad wspólnym repertuarem. W tym roku również zajęcia kuglarskie stają się zajęciami bezpłatnymi! Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie mieli w zanadrzu kilku pomysłów, więc niewykluczone, iż rozkład zajęć ulegnie nieznacznym zmianom 😉

Zapoznajcie się na spokojnie z rozkładem jazdy na ten sezon, zaplanujcie swoje zajęcia, a już od jutra na naszej stronie dostępny będzie formularz zgłoszeniowy, w którym to oprócz kwestii związanych z RODO 😉 będziecie mogli wskazać, podczas których zajęć będziemy się z Wami spotykać!

To wszystko i wiele więcej już na Was czeka! #magiajestwszędzie

Comments are closed.

Skip to content