logo

Warsztaty GOSPEL!

Już 19 czerwca w CKiP odbędzie się niecodzienny koncert, a przez kilka wcześniejszych dni bezpłatne warsztaty muzyki gospel, wraz z grupą Heaven Up! Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież, Dorosłych, czyli wszystkich tych, którym muzyka w duszy gra, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego, zrobić coś ciekawego i stworzyć coś wspaniałego!

Zapisz się już dziś!
Zapisów można dokonywać w Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 21:00!

Grupa Heaven Up
logo_heaven_up_kolor_kwadratNowa formacja z Lublina, której specjalnością jest szeroko rozumiana muzyka gospel. Prowadzona przez młodego, zdolnego animatora, kompozytora i dyrygenta, Rafała Czarnackiego, przy duchowym i wokalnym wsparciu księdza Krzysztofa Flisa, już zdobyła olbrzymią sympatię fanów. Profesjonalni wokaliści i instrumentaliści, znani nie tylko z chrześcijańskich scen, są wizytówką grupy, wzorowanej na największych światowych gwiazdach gospel. Zespół miał już okazję wystąpić wspólnie z takimi artystami, jak Kasia Wilk, Mieczysław Szcześniak czy Stanisław Soyka. Oprócz działalności stricte koncertowej, Heaven Up organizuje również warsztaty muzyczno-woklane, a także angażuje się w działalność charytatywną.

Comments are closed.

Skip to content