logo

Tydzień Literacki w Gminie Strzyżewice

Już niebawem zapraszamy Was na II edycję Tygodnia Literackiego📖 w Gminie Strzyżewice. Każdy znajdzie coś dla siebie👌

👉 25 listopada, w godz 9.30 oraz 10.15/ CKiP Piotrowice/ odbędzie się spotkanie z Urszulą Lewartowicz.

Dr Urszula Lewartowicz – Na co dzień jest wykładowcą UMCS w Lublinie. Jest autorką licznych publikacji z zakresu animacji kultury i edukacji kulturalnej, a także literatury dziecięcej. W 2018 roku wyreżyserowała “WinyLOVE Story” – widowisko muzyczne wystawiane na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie oraz spektakl muzyczny Od Moniuszki do Starszych Panów.
👉26 listopada, godz. 10.00, /DWOREK KAJETANA KOŹMIANA/to dzień pasji. Będzie to inspirujące spotkanie z Magdaleną Gąbką- miłośniczką biegania, zdobywczynią szczytu Mont Blanc. Pani Magda opowie nam jak sięgać po marzenia!
👉 28 listopada, godz. 17.00 /DWOREK KAJETANA KOŹMIANA/-poświęcimy na spotkanie z jedną z ulubionych autorek literatury dla dorosłych spotkamy się z autorką takich bestsellerów jak “Zanim nadejdzie jutro”, “Syn zakonnicy”, “długa droga do domu”

Joanna Jax – młoda pisarka z Olsztyna. Miłośniczka literatury. Prowadzi bloga, na którym publikuje opowiadania. W 2014 roku wydała swoją pierwszą powieść: “Dziedzictwo von Becków”, która spotkała się z pozytywnym odbiorem czytelników i krytyków.

👉29 listopada, godz. 9.00 (I grupa) i 10.00 (II grupa) /CKIP PIOTROWICE/ ponownie skierujemy swoje działania dla dzieci. Pokażemy, że literatura to dobra zabawa. Otóż od godz. 9.00, czasem literackim będzie animował Pan Poeta.

Pan Poeta- To największy, bo prawie dwumetrowy, bajkopisarz. Autor zabawnych rymowanych historii, które uczą morałem, a bawią treścią.

Długie jesienno-zimowe wieczory to z pewnością dobre spotkanie z książką 😀

Comments are closed.

Skip to content