logo

Program i formularz zgłoszeń na wakacyjne hałasowanie w CKiP! 20-24.07.2020 r.

Drogie dzieciaki! Zachęcamy Was do udziału w najbardziej hałaśliwych, najbardziej zwariowanych warsztatach wakacyjnych z CKiP. Siedzenie w domu od marca, lekcje on-line i jeszcze wakacje z komputerem? Chyba żarty! Akurat to jest dobry czas na wykreowanie swojego świata i pobranie wspaniałych MODów na warsztaty! Chcemy Wam zaproponować idealny ŚWIAT! Zdobędziecie w nim nowe skille, które przydadzą się bardziej w realnym świecie;)

OFERTA:

ZABAWKA SENSORYCZNA– Warsztaty podczas, których uczestnicy nauczą się tworzyć zabawki sensoryczne dla maluszków lub gadżety antystresowe dla samych siebie. Podczas zajęć uczestnicy przygotują projekt swojej zabawki oraz zrealizują go przy użyciu filcu oraz naturalnego wypełnienia (groch, cieciorka, ryż itd.). Prowadzenie Anna Wuls/ Mobilna Warsztatownia Fundacji 5Medium

WARSZTATY RĘKODZIELNICZE, gdzie zobaczycie jak może wyglądać wspaniały las w słoiku oraz stworzyć niesamowite rzeczy z mchu i muszli, które zaproponuje Wam Wioleta Mazurek

WARSZTATY BĘBNIARSKIE– tego nie trzeba nikomu prezentować, to trzeba usłyszeć. Dzikie rytmy w przestrzeni rodem z afrykańskich lasów. Radosne towarzyszące oraz mocna dawka pozytywnych emocji i niesamowita energia Sylwii Lasok

WIELKIE GOTOWANIE NA TRAWIE-

To zajęcia o dobrych manierach i samodzielności łączące eksperymenty kulinarne, samodzielne doświadczanie smaków i zapachów, nazywanie, odróżnianie, poznawanie produktów spożywczych i potraw. Bazujemy na książkach o gotowaniu dla dzieci „Przekroje. Owoce i warzywa”Wielkie

gotowanie na ulicy Czereśniowej” „Wytwórnik kulinarny” Do krainy kulinarnych eksperymentów zabiorą Was  LUB.FOOD / Kasia i Kamil Kotarscy – osobno znają się: Kasia naksiążkach, Kamil na kuchni. Wspólnie jedzą przy czytaniu i czytają przy jedzeniu.Kamil jest kucharzem, prowadzi warsztaty, ceni i promuje kuchnię regionalną. Kasia prowadzi dom kultury i organizuje dzieciom i dorosłym różne rozrywki – mądre i niemądre.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE- Malowanie, ale ciekawych form, które posłużą jako instalacje promocyjne. Będziemy malować kamyczki, patyczki i inne leśne atrybuty i układać z nich napisy i nne formy płaskie. Nad kompozycją i przebiegiem zajęć będzie czuwał Szczepan Kasiura.

ZAJĘCIA CERAMICZNE– wakacyjne brudzenie się w glinie. Nie ma nic lepszego niż stworzenie od podstaw swojej rzeźby, naczynia lub płytki, którą możemy w ciekawy sposób zakomponować  O wybrykach ceramicznych opowie Wam Szczepan Kasiura.

BAŃKOWE FRAJDY– Wakacje to czas beztroski, dobrej zabawy i bajecznej atmosfery. Nie ma nic lepszego, jak tworzenie w piękny słoneczny dzień baniek wielkości człowieka, tworzenie świata animacyjnego i bajkowego zabierze Was Patrycja Boryca.

WAKACYJNE SZPERGAŁY- Projektanci Mody!

W duchu nauki recyklingu i dbania i środowisko przerobimy niepotrzebne już koszulki na super modne torby na zakupy. Dodatkowo stworzymy notes na wakacyjne wspomnienia – a może wpisy kolegów i koleżanek z warsztatów i podwórka? Notes w kształcie pączka – czy to nie smakowite?! Za zajęcia będzie odpowiadać osoba nie marnująca czasu, ani rzeczy- Kasia Kotarska

WARSZTATY KUGLARSKIE- o tym jak podrzucić chusteczkę wiedzą wszyscy, ale jak podrzucić, złapać i podrzucić trzy chusteczki wiedzą nieliczni. Jak można chodzić po linie, albo bawić się wspaniale i kolorowo pokaże  Wam Marcin Borkowski.

WARSZTATY OTWORKOWE– to wspaniała propozycja dla uczestników, którzy uwiecznią obraz aparatem. Ale żeby było ciekawiej, nie będziemy robić fotografii telefonami, aparatami, ale zwykłą puszką po np. kukurydzy! Niesamowita praca u podstaw. Stworzenie aparatu, zrobienie zdjęcia i wywołanie. Całego procesu fotograficznego nauczy Was Szczepan Kasiura.

BATIKOWY OBRAZ–  Warsztaty podczas, których uczestnicy nauczą się tworzyć zabawki sensoryczne dla maluszków lub gadżety antystresowe dla samych siebie. Podczas zajęć uczestnicy przygotują projekt swojej zabawki oraz zrealizują go przy użyciu filcu oraz naturalnego wypełnienia (groch, cieciorka, ryż itd.). Prowadzenie: Sylwia Jasiuk/ Mobilna Warsztownia Fundacji 5Medium

KINO PLENEROWE- Dobre zakończenie warsztatów to wspólne oglądanie w dobrej atmosferze dobrego filmu z koleżankami, kolegami, mamą lub tatą. Kocyk może być Twoim „dystansem społecznym”;)

Warunkiem uczestnictwa jest deklaracja stałej liczby osób na wszystkich zajęciach oferowanych przez CKiP. Wiek dzieci 8-11 lat. Liczy się kolejność zgłoszeń oraz chęć udziału w warsztatach. W warsztatach może uczestniczyć max. 15os.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Uwaga istnieje ryzyko zarażenia się dobrą energią!!;)

Termin warsztatów: 20-24.07.2020 r. Zgłoszenia do 17.07.2020 r.!

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DOSTĘPNY TUTAJ!

 

Comments are closed.

Skip to content