logo

Oranżada w słońcu. Łyk przyszłości – zapisy ruszyły!

[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLWXWmJaT60v_3EUKFqvQMgfhO11A3DV00&v=TomI-hHMNw8&layout=gallery[/embedyt]

Przygodo witaj!

„Za chwilę będziecie państwo świadkami światowej premiery najnowszego wynalazku zasilanego oranżadą. Przy zachowaniu odpowiedniej, wysokiej temperatury wyzwoli ona energię słoneczną, która uruchomi wehikuł”.

Pamiętacie wydarzenia sprzed dwóch lat? Pamiętacie to poruszenie społeczne, kiedy młodzież z pomarańczowymi plecakami przemieszczała się zapowiadając spotkania z mieszkańcami, warsztaty, w końcu finał Oranżada w słońcu?
Tym razem wehikuł czasu przenosi nas przyszłość, w której w oparciu o swoje spostrzeżenia podczas kontaktu z mieszkańcami będziemy mogli stworzyć własną wizję POM-u. Być może będzie to futurystyczna wizja, lub rzeczywista, ale na pewno zataczająca koło zdarzeń jakie miały miejsce kilkadziesiąt lat temu. Bazując na historii, odniesiemy się do początków powstania. Zadamy sobie wiele pytań, a spektakl, który stworzymy razem na finał da nam wiele odpowiedzi!

Przygoda!!
Stworzymy razem wspaniały zespół, w którym będziecie WY, reżyser, muzycy i rytmicy, scenografka i charakteryzatorka oraz wszyscy, którzy będą włączeni w tę wyśmienitą zabawę!

Spotykać będziemy się przez dwa tygodnie, po 6 godzin, będziemy pracować kreatywnie, twórczo, ale też będziemy mieć zapewnione wyżywienie w postaci obiadu! A na pewno będzie, to przygoda, którą zapamiętamy na ZAWSZE!!

Ograniczona liczba miejsc, wiek 12-18 lat.
Zapisz się!

LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Comments are closed.

Skip to content