Zajęcia taneczne
Lip 04, 2017
Zajęcia Bezpłatne
Poniedziałek, Środa
15:30-16:15 Dzieci 5-8 lat
16:15-17:00 Dzieci 9-12 lat
Instruktor: Magdalena Łyczak

Wybuchowa i energiczna mieszanka różnych stylów tanecznych dająca niesamowitą radość i możliwość zadbania o rozwój fizyczny.

Podczas zajęć uczestnicy poznają elementy i figury z tańców: disco dance, jazz, hip-hop czy też tańca klasycznego.

Zajęcia te pokazują ich uczestnikom różne techniki taneczne, mają za zadanie zachęcić ich do odkrywania i poznawania tańca. W choreografiach, które są tworzone najbardziej znanych utworów muzycznych każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Taniec nowoczesny, to zajęcia dla każdego! Dają możliwość wszechstronnego rozwoju kształtując poczucie rytmu, poprawiając koordynację oraz ogólną sprawność fizyczną. Pozwalają odkryć i lepiej poczuć możliwości swojego ciała. Podczas naszych zajęć w zależności od wieku dziecka nacisk kładziony jest na inne elementy służące lepszemu rozwojowi.

Magdalena ŁyczakMagdalena Łyczak – tancerka, animatorka, instruktorka tańca nowoczesnego, pozytywnie zakręcona osoba czerpiąca z życia całymi garściami. Swoją taneczną przygodę zaczęła już w szkole podstawowej, uczęszczając na zajęcia hip hopu, jednak to 8 lat temu energiczny taniec z Jamajki skradł jej serce. Od 5 lat tancerka i instruktorka jedynej w Lublinie dancehallowej szkoły tańca Passa Passa Dance Studio.
Taniec wypełnia jej każdy dzień. Prowadzi zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolym, szkolnym jak i z osobami dorosłymi, przekazując im 100% swojej wiedzy i energii. Jej grupy mogą pochwalić się dużymi sukcesami na turniejach organizowanych w woj. lubelskim. Jako tancerka stawia na wszechstronność i technikę, dlatego wciąż szkoli się u najlepszych jamajskich jak i europejskich tancerzy. Na zajęciach u Magdy panuje przyjazna atmosfera, nie ma mowy o nudzie. Indywidualne podejście do uczniów to jej atut. Pracuje również jako animator dla dzieci oraz opiekun na obozach tanecznych.