logo

Letni potańc z CKiP, czyli wracamy mocnym uderzeniem!

TUM_w_Piotrowicach_plakat
“Letni potańc”, czyli “zadziorna” potańcówka. Zadziorna, bo z rockowym brzmieniem. Do tego mnóstwo zabaw i atrakcji dla dzieci, ognisko oraz zabawa taneczna! Jednym słowem coś czego jeszcze nie było i czego nie można przegapić!

Cóż możemy powiedzieć – lubimy gdy się coś dzieje oraz lubimy zaskakiwać! Do tego kończy się lato, a sezon za chwilę się zacznie. A połączenie tych wszystkich czynników może oznaczać tylko jedno – szykujemy mocne uderzenie! Prawdziwą petardę muzyczną, coś niezwykłego, co wprowadzi nas w magiczny nastrój oraz doładuje potężną dawką energii!

O mocne uderzenie zadba zespół “The Underground Man”, czyli polsko-brytyjski projekt lubelskich muzyków, zaś o taneczną dobrą zabawę zespół “Sonata”. Rezerwujcie czas w sobotę 29 września! Startujemy o 17.00 pod Dworkiem Kajetana Koźmiana!

The Underground Man to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków mieszkających w Lublinie, w którego skład wchodzą: Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika), Darek Hanaj (perkusja) i Radek Barszcz (bas).

Muzyka zespołu to wypadkowa stylów muzycznych, z których wywodzą się członkowie grupy. Rezultatem jest mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami, malowanymi wokalem i pulsującym rytmem.

– Swoją muzyką pragniemy zabrać cię w najciemniejsze odmęty umysłu, po to, żeby zapalić tam światło. Chcemy, żeby nasze melodie towarzyszyły ci jeszcze długo po wciśnięciu przycisku STOP w odtwarzaczu i po wyjściu z naszego koncertu. Melodie, które zostają w głowie, a ty wcale nie chcesz, by odeszły – zapewniają muzycy.

Zespół od początku swojej działalności w 2014 r. stawia na granie na żywo, przez cały czas intensywnie koncertując. Do tej pory zagrali ponad 100 koncertów podczas samodzielnie organizowanych tras koncertowych na mniejszych i większych scenach w całej Polsce, w tym na wielu festiwalach oraz w Studio im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce. W 2016 r. zostali laureatami konkursu Skoda Auto Muzyka, byli także prenominowani do nagrody Fryderyki.

TUM_w_Piotrowicach_plakat

The Underground Man wystąpi w Piotrowicach

 

[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=PLuM4ela3XEudcLr-wMusr172KzPTpBxle&v=1kOcrInuYfA&layout=gallery[/embedyt]

Comments are closed.

Skip to content