logo

Latino solo w CKiP!

W odpowiedzi na potrzebę zagospodarowania czasu dla Mam czekających na swoje pociechy korzystające z uroków oferty CKiP uruchamiamy kolejną propozycję zajęć dla dorosłych! 😉

 

Zapraszamy wszystkie chętne Panie na zajęcia tańca latino solo! Twoje dziecko uczęszcza na zajęcia w CKiP, a Ty siedzisz i czekasz aż je skończy? Męczy Cię oczekiwanie na korytarzu? Albo po prostu masz wolny czas i nie wiesz na co go wykorzystać? Zapisz się na zajęcia latino solo!

fotolia-31080687-subscription-monthly-xl-2-135-874[1]Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Gorące rytmy latynoamerykańskie sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. W jednej chwili wprawiasz w ruch całe ciało – dotleniasz mózg, wyciszasz nerwy, korygujesz postawę. A co najważniejsze, dajesz upust emocjom i uwalniasz wyobraźnię.

Co to jest latino solo?

Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.

Co dają zajęcia?

Latino solo ma za zadanie poprawić i usprawnić całe ciało. Rozgrzewka składa się z ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie ciała: brzuch, talię, ramiona, bark. Właściwy trening to wysiłek głównie dla ud i pośladków, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie mięśnie. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

latino-solo-1[1]

Zajęcia odbywać się będą we wtorki w godzinach 16:30-17:15 i 17:15-18:00.
ZAPRASZAMY!

Comments are closed.

Skip to content