logo

Konkurs pn. “Zarażaj twórczością”! Wygraj nagrody!

Jeszcze przez jakiś czas musimy sprostać zaleceniom mającym na celu przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego COVID-19. Bardzo tęsknimy za codzienną i normalną działalnością, podczas której wspólnie robimy zwykłe rzeczy w niezwykły sposób.

Zdajemy sobie sprawę, że żyjemy w niełatwym czasie, a “zamknięcie” w czterech ścianach przy ładnej pogodzie za oknem nie jest łatwym zadaniem na dłuższy czas, jednak pokażcie nam, że dajecie radę, i że warto!

Obecnie powstaje wiele społecznych akcji, wydarzeń, koncertów itp. realizowanych wprost z domów. Chcemy i my włączyć się do tych, którzy promują podejście sprzyjające przeciwdziałaniu COVID-19. Dlatego proponujemy Wam udział w konkursie, w którym mogą brać wszyscy mieszkańcy gminy Strzyżewice bez względu na wiek.

Możecie stworzyć pracę plastyczną w dowolnej technice, zaprezentować i wysłać nam wiersz lub słowa piosenki, od Was zależy jak zamierzacie wygrać i pokazać innym, w jaki sposób należy podchodzić do zaleceń zapobiegawczych!

Do wygrania atrakcyjne! Do dzieła! Pokażcie, że pozostanie w domu nie zgasiło w Was twórczości i kreatywności!

Łączna wartość nagród: 1200 PLN

Termin nadsyłania prac: 30 kwietnia 2020 r.

Poniżej regulamin oraz karta zgłoszenia:

Regulamin – Zarażaj twórczością

KARTA ZGŁOSZENIA

KARTA ZGŁOSZENIA, edytowalna

 

Comments are closed.

Skip to content