logo

Fotorelacja z 1. tygodnia Ferii z CKiP

Oddajemy w Wasze ręce fotorelację z pierwszego tygodnia naszych feryjnych zmagań. Mamy nadzieję, że spędziliście z nami wspaniale czas oraz sporo się nauczyliście. W minionym tygodniu zakończyliśmy “Produkcję Bajek” i pożegnaliśmy naszych instruktorów ze Szkoły Filmowej w Łodzi. Teraz oczekujemy na premierę naszych animacyjnych wyczynów 😉

W nadchodzącym tygodniu atrakcji również nie zabraknie! Pozostajemy razem ze Sztukmistrzami i ćwiczymy dalej nasze kuglarskie umiejętności, tańczymy na zajęciach dancehall, breakdance oraz tańca nowoczesnego. Świetnie się bawimy w przerwach między zajęciami grając w tenisa stołowego, różnego rodzaju gry i zabawy oraz spędzając wspólnie czas.

Pamiętajcie też, że w czwartek szykujemy pokaz tego wszystkiego czego nauczyliśmy się w trakcie ferii! Natomiast w niedzielę wszyscy przychodzimy na koncert “SZAFA GRA”! Tak, to kolejny projekt podczas naszych Ferii z CKiP! Muzyka na żywo w połączeniu z naszymi Solistami z pewnością da niezapomniane wrażenia! Tego jeszcze nie było!


Fotorelacja z 1. tygodnia Ferii z CKiP

Fotorelacja z 1. tygodnia Ferii z CKiP

Comments are closed.

Skip to content