logo

Deszcz nagród dla podopiecznych Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach!

I miejsce w jubileuszowym XXX Wojewódzkim Przeglądzie Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych w Ostrowie Lubelskim dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Strzyżewice! Ciężka i wytrwała praca młodych muzyków przyniosła efekty. I miejsce to także przepustka na Ogólnopolski Przegląd. Nasza Orkiestra pokonała orkiestry między innymi z Lubartowa, Tomaszowa Lubelskiego, Mełgwi, , Ostrowa Lubelskiego i Tarnopola.
„Małe Urwisy” czyli młodsza grupa taneczna zdobyły wyróżnienie w kategorii -taniec nowoczesny -tancerze do lat 9, podczas IX NAŁĘCZOWSKIEGO FESTIWALU TAŃCA “EURO DANCE” 2015, którego organizatorem był Nałęczowski Ośrodek Kultury. Nasi tancerze wraz z instruktorem przygotowali układ do utworu „Jive Mambo number five”.
Główną nagrodę – Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty za przedstawienie pt. „Porwanie Rusałki” odebrał w sobotę, 20 czerwca br. Teatr Dziecięcy „Kaprysek”. Był on jednym z dwudziestu teatrów, które brały udział w Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie.

Gratulujemy młodym artystom i ich rodzicom jak również instruktorom!

 

Comments are closed.

Skip to content