ZUMBA
10/15 zł/zajęcia
lip 04, 2017
Zajęcia Płatne
Wtorek 19:30 - 20:30
Czwartek 19:30 - 20:30
Dla młodzieży i dorosłych
Instruktor: Katarzyna Kotańska

ZUMBA to fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami.

Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii. ZUMBA, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Atmosfery panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze. Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.

 

Katarzyna KotańskaKatarzyna Kotańska – jest studentką II roku Animacji Kultury na UMCS o specjalizacji teatr i taniec. Ze sportem oraz tańcem związana jest od dzieciństwa a od 3 lat jest instruktorką fitnessu oraz Zumby. Pracuje również jako instruktor tańca dla dzieci w przedszkolach oraz szkołach podstawowych.

 

 

 

 

 

zumbawww

 

Zapraszamy wszystkich chętnych, chcących odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, a także mających ochotę zrobić coś dla siebie! Nie czekaj, zamień „jutro” na „DZIŚ”! 

Skip to content