+48 81 562-80-74
Baby Blues
10/15 zł/zajęcia
Lut 06, 2019
Zajęcia płatne
Wtorek 17:00 - 18:00
Zapisy trwają!

Zajęcia “Baby Blues” to inicjatywa skierowana do rodziców dzieci w wieku niemowlęcym oraz ich pociech.

Cykliczne spotkania mam wraz dziećmi, podczas których odbywają się zajęcia z instruktorami. Zajęcia mają na celu wspomóc rozwój najmłodszych oraz urozmaicić czas i wspierać ich mamy. Wzmocnienie pozytywnych postaw, zawieranie przyjaźni, poznawanie się siebie nawzajem, czy też wymiana doświadczeń, to tylko nieliczne z atutów zajęć “Baby Blues”!

Niektóre z zajęć i warsztatów odbywających się w ramach spotkań:

  1.  Muzykalne Bejbisie – zajęcia podczas których dzieci mogą rozwijać swoje zmysły poprzez śpiewanie, a także manualnie przez granie na instrumentach oraz cieszenie się ze wspólnego muzykowania. Zaś rodzice uczą się wielu nowych melodii, które swobodnie będą mogli wykorzystywać podczas zabaw w domu.
  2. To ma sens (sensoplastyka dla maluszków) – plastyka z wykorzystaniem wszystkich zmysłów dziecka (plastyka sensoryczna). Poznawanie poprzez dotyk, głębokie doznawanie struktur, faktur oraz rozwój motoryki.
  3. Warsztaty chustonoszenia – zapoznanie się z tematyką chustonoszenia. Wspomaganie się w życiu codziennym chustą oraz poznanie sposobów jej wiązania.
  4. Podaj dalej – spotkania o tematykach wybranych przez mamy.