+48 81 562-80-74

Chcesz szlifować swoje umiejętności albo odkryć swój talent? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Oferta pełna magicznych zajęć czeka właśnie na Ciebie!

Pracownia Krawiecka
Pracownia Krawiecka
30 zł/miesiąc
instruktor: Aneta Łabiga
Piątek 17:00 - 20:00
Baby Blues
Baby Blues
30 - 40 zł/miesiąc
Wtorek 17:00 - 18:00
Akrobatyka
Akrobatyka
Zajęcia Bezpłatne
Czwartek 16:00-17:00
Czwartek 17:00-18:00
Joanna Świderska
Emisja Głosu
Emisja Głosu
Zajęcia Płatne
Wtorek (tryb indywidualny)
Tomasz Korpanty
Liczba miejsc ograniczona
Zajęcia Kuglarskie
Zajęcia Kuglarskie
Zajęcia Bezpłatne
Środa 16:00 - 17:30
Kamila Szymańska
Marcin Borkowski
Pracownia Animacji Poklatkowej
Pracownia Animacji Poklatkowej
Zajęcia Bezpłatne
Poniedziałek 17:30
Łukasz Oleszko
Tomasz Hanaj
ZUMBA
ZUMBA
Zajęcia Płatne
Wtorek 19:30 - 20:00
Czwartek 19:30 - 20:00
Instruktor: Katarzyna Kotańska
10 zł/zajęcia
Szkoła Języków Obcych “EXERT”
Szkoła Języków Obcych “EXERT”
Zajęcia Płatne
Poniedziałek 15:00 - 20:00
Wtorek 15:00 - 20:00
Czwartek 15:00 - 20:00
Piątek 15:00 - 20:00
Godziny zajęć dostosowywane są indywidualnie do każdego uczestnika
Instruktor: Paweł Ciemięga
795-255-349
Nauka gry na Gitarze
Nauka gry na Gitarze
Zajęcia Płatne
Godziny zajęć dostosowywane są przez Instruktora
Instruktor: Michał Lewartowicz
Karate
Karate
Zajęcia Płatne
Piątek 17:00 - 18:00 grupa początkująca I
Piątek 18:00 - 19:00 grupa początkująca II
Piątek 19:00 - 20:00 żółte i białe pasy
Paweł Pielecki
Zajęcia Teatralne
Zajęcia Teatralne
Zajęcia Bezpłatne
Poniedziałek 16:30 - 17:30 Teatr Kaprysek II
Wtorek 17:00 - 18:00 Teatr Kaprysek
Czwartek 17:00 - 18:00 Teatr Kaprysek
Czwartek 18:15 - 19:30 Teatr Kaprys
Piątek 17:00 - 18:00 Teatr Kaprysek II
Piątek 19:00 Teatr dla Dorosłych - Rozkapryszeni
Instruktor Barbara Gąbka
Taniec Nowoczesny
Taniec Nowoczesny
Zajęcia Bezpłatne
Poniedziałek, Środa
15:30-16:15 Dzieci 4-7 lat
16:15-17:00 Dzieci 8-10 lat
17:00-17:45 Młodzież 11-16 lat
Instruktor: Magdalena Łyczak
Studio Piosenki
Studio Piosenki
Zajęcia Bezpłatne
Poniedziałek
Czwartek
Piątek
Godziny zajęć dostosowywane są indywidualnie do każdego uczestnika
Aleksandra Dąbrowska
Aleksandra Rudzińska-Jemielniak
Pracownia Plastyczna
Pracownia Plastyczna
Zajęcia Bezpłatne
Wtorek 15:00 - 15:45 16:15 - 17:00
Piątek 15:00 - 15:45 16:15 - 17:00
Instruktor Szczepan Kasiura
Pracownia Ceramiki
Pracownia Ceramiki
Zajęcia Bezpłatne
Środa 16:00
Instruktor Szczepan Kasiura
Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Zajęcia Bezpłatne
Piątek 19:00 - 21:00
Sobota 10:00 - 12:00
Instruktor: Marek Ziarkowski