+48 81 562-80-74

Wyloguj się do zieleni - Lato w Teatrze 20k20

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy organizować dla Was dwa tygodnie niezapomnianej przygody! Zaangażowanie młodzieży w poprzednich edycjach lwt (2017 i 2019) w ramach przygody zwanej „Oranżada w słońcu” wykreowało dla mieszkańców sentymentalne i wartościowe wydarzenie. Wehikuł czasu został pozbawiony drogocennego paliwa, ale program lato w teatrze trwa dalej.
Zdajemy sobie sprawę, że ostatnie miesiące wprawiły Nas wszystkich w dziwny czas niepewności i przestoju, a zajęcia szkolne bez kontaktu z rówieśnikami i ulubionymi nauczycielami, to jednak nie to samo, zaś nauka on-line jest nie lada wyzwaniem.
Dlatego temat tegorocznego lata w teatrze pomoże Nam wszystkim WYLOGOWAĆ SIĘ z obecnej sytuacji!!
Kochani, zapraszamy Was do wzięcia udziału w projekcie „Wyloguj się do zieleni”
Zbudujemy „bazy”, ścieżki, szałasy, tor przeszkód, „małpi gaj”, czyli taką scenografię, która z pewnością odwoła się do sentymentalnych czasów spędzanych przez rodziców uczestników.
Będziemy realizować się teatralnie, muzycznie, rytmicznie, plastycznie, scenograficznie. A przede wszystkim będziemy wspaniale się bawić, by stworzyć kolejne wyjątkowe widowisko.
Wchodzimy w zielone! czyli będziemy czerpali siłę z natury i z tego co nas otacza!

W ramach półkolonii zapewniamy:
– 6h warsztatów dziennie (teatralne, muzyczne, scenograficzno-plastyczne)
– wyżywienie w postaci obiadu
– wspaniałą atmosferę
– włączenie się w spektakularne widowisko

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną przwidujemy selekcję zgłoszeń ze względu na ograniczoną ilość osób, zaś warsztaty odbędą się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.
Przed rozpoczęciem półkolonii należy wypełnić deklarację oraz kartę kwalifikującą uczestnika półkolonii, która będzie dostępna po zakwalifikowaniu się do projektu.