+48 81 562-80-74
Sty 29, 2019 Aktualności

Prezentujemy Wam pełny rozkład jazdy na niezwykłe feryjne przygody! Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

Już za za dwa tygodnie ruszamy z pełną mocą Będziemy poznawać i robić jeszcze więcej rzeczy niż do tej pory Oczywiście w niezwykły sposób 

🕺 POPPING – robotaniec
🎭 WARSZTATY TWORZENIA MASEK TEATRALNYCH
🤸‍♀️ AKROBATYKA KONTAKTOWA
🔨 MAJSTERKOWANIE
 POKAZY CHEMICZNE
🎪 SPEKTAKL TEATRALNY

 Nie czekajcie, rezerwujcie czas i zapisujcie się jak najszybciej, gdyż na niektóre zajęcia liczba miejsc jest ograniczona

 Zapisy i wszelkie informacje w CKiP oraz pod numerem telefonu: 81 562-80-74

Do zobaczenia w CKiP

 

TYDZIEŃ I

PONIEDZIAŁEK
11/02/2019
WTOREK
12/02/2019
ŚRODA
13/02/2019
CZWARTEK
14/02/2019
PIĄTEK
15/02/2019
13:00 – 15:00 Warsztaty Rękodzieła

15:00 – 16:30 TEATR LALEK: Tworzenie masek teatralnych

16:30 – 18:00 Bajkowanie na dywanie

13:00 – 15:00 Warsztaty plastyczne

15:00 – 16:30 POPPING – robotaniec

17:00 DRUKUJEMY SITODRUKIEM – tworzenie wzorów na tkaninach
* zabierz ze sobą koszulkę lub torbę

17:00 Baby Blues

15:30 – 16:30 Zajęcia taneczne

16:00 – 17:00 Zajęcia kuglarskie

16:00 – 17:30 Pracownia ceramiczna

17:00 – 20:00 Zabawa walentynkowa dla dzieci

11:30 – 13:00 Pokazy chemiczne

13:00 – 14:00 Animacja poklatkowa

15:30 – 16:30 Kula ekwilibrystyczna – akrobatyka kontaktowa

17:00 Majsterkownia – tworzymy karmniki

16:30 – 17:30 Akrobatyka I grupa

17:30 – 18:30 Akrobatyka II grupa

14:00 SPEKTAKL FAMILIJNY “Pchła Szachrajka” – Artyści Scen Lubelskich

15:00 – 17:00 Warsztaty plastyczne

 

TYDZIEŃ II

PONIEDZIAŁEK
18/02/2019
WTOREK
19/02/2019
ŚRODA
20/02/2019
CZWARTEK
21/02/2019
PIĄTEK
22/02/2019
13:30 – 14:30 Animacja poklatkowa

15:30 – 16:30 Akrobatyka kontaktowa

17:15 Bajkowanie na dywanie

13:00 – 15:00 Warsztaty plastyczne

15:00 – 16:30 POPPING – robotaniec

16:30 – 18:00 TEATR LALEK: Tworzenie masek teatralnych

17:00 Baby Blues

12:00 Warsztaty filmowe

14:30 – 16:30 Warsztaty Rękodzieła

15:30 – 16:30 Zajęcia taneczne

16:15 – 17:15 Warsztaty kuglarskie

16:00 – 17:30 Pracownia ceramiczna

11:30 – 13:00 Pokazy chemiczne

13:00 Warsztaty filmowe

16:00 – 17:00 Akrobatyka I grupa

17:00 – 18:00 Akrobatyka II grupa

18:00 Bajkowanie na dywanie

12:00 Warsztaty filmowe

15:00 Warsztaty plastyczne

 

 Godziny zajęć mogą nieznacznie się zmienić

 

POBIERZ PLAN W PDF

 

%d bloggers like this: